Komitet Programowy

Komitet Programowy

Przewodniczący:

  1. Cezary Orłowski (Politechnika Gdańska)

Zastępca Przewodniczącego:

  1. Janusz Górski (Politechnika Gdańska)

Członkowie:

  1. Jerzy Balicki, Politechnika Gdańska
  2. Zbigniew Banaszak, Politechnika Koszalińska
  3. Anna Bobkowska, Politechnika Gdańska
  4. Leszek Borzemski, Politechnika Wrocławska
  5. Wojciech Cellary, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  6. Jakub Chabik, Ebit
  7. Witold Chmielarz, Uniwersytet Warszawski
  8. Zbigniew Czech, Politechnika Śląska
  9. Andrzej Czyżewski, Politechnika Gdańska
  10. Włodzimierz Dąbrowski, Politechnika Warszawska
  11. Mirosław Dytczak, Politechnika Opolska
  12. Mariusz Flasiński, Uniwersytet Jagielloński
  13. Krzysztof Goczyła, Politechnika Gdańska
  14. Adam Grzech, Politechnika Wrocławska
  15. Bogumiła Hnatkowska, Politechnika Wrocławska
  16. Zbigniew Huzar, PTI Oddział Dolnośląski
  17. Piotr Jędrzejowicz, Akademia Morska
  18. Janusz Jurek, Uniwersytet Jagielloński
  19. Jerzy Kaczmarek, Politechnika Gdańska
  20. Zdzisław Kowalczuk, Politechnika Gdańska
  21. Henryk Krawczyk, Politechnika Gdańska
  22. Andrzej Kwiecień, Politechnika Śląska
  23. Leszek Maciaszek, Macquarie University Sydney (Australia), Uniwersytet Ekonomieczny we Wrocławiu
  24. Jan Madey, Uniwersytet Warszawski
  25. Lech Madeyski, Politechnika Wrocławska
  26. Jan Magott, Politechnika Wrocławska
  27. Andrzej Marciniak, Politechnika Poznańska
  28. Zygmunt Mazur, Politechnika Wrocławska
  29. Jerzy Nawrocki, Politechnika Poznańska
  30. Ngoc Thanh Nguyen, Politechnika Wrocławska
  31. Antoni Nowakowski, Politechnika Szczecińska
  32. Bartosz Nowicki, Allegro.pl
  33. Mariusz Ochla, IBM
  34. Mirosław Parol, Politechnika Warszawska
  35. Krzysztof Sacha, Politechnika Warszawska
  36. Dominik Sankowski, Politechnika Łódzka
  37. Andrzej Stasiak, Wojskowa Akademia Techniczna
  38. Krzysztof Stencel, Uniwersytet Warszawski
  39. Kazimierz Subieta, Polska Akademia Nauk, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
  40. Edward Szczerbicki, Politechnika Gdańska
  41. Tomasz Szmuc, Akademia Górniczo-Hutnicza
  42. Zdzisław Szyjewski, Uniwersytet Szczeciński
  43. Michał Śmiałek, Politechnika Warszawska
  44. Lech Tuzinkiewicz, Politechnika Wrocławska
  45. Bartosz Walter, Politechnika Poznańska
  46. Andrzej Wardziński, Asseco S.A.
  47. Lilianna Wierzchoń, Sygnity S.A.
  48. Bogdan Wiszniewski, Politechnika Gdańska
  49. Krzysztof Zieliński, Akademia Górniczo-Hutnicza